Ο βουλευτής Νίκος Συρμαλένιος καταθέτει αναφορά την επιστολή του Συλλόγου Φίλων Στήριξης Κέντρου Υγείας Πάτου-Αντιπάρου, στην οποία αναφέρει ότι έχει λήξει η σύμβαση της επικουρικής γιατρού Γενικής Ιατρικής του Κέντρου Υγείας Πάρου. Η ανανέωση της σύμβασής της είναι απαραίτητη, καθώς οι εφημερίες δεν καλύπτονται από το υπάρχον ιατρικό προσωπικό.
Δείτε την αναφορά και την επιστολή
03-04-2020 ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΥ ΠΑΡΟΥ